Skup włosów

Skupujemy włosy już od 42 cm!

Aby zapewnić naszym klientkom najwyższą jakość dostarczanego towaru, sami także prowadzimy skup włosów. Sprzedaż włosów naturalnych najczęściej od młodych osób. Zapewniamy profesjonalne strzyżenie oraz jedne z najwyższych cen na rynku. Włosy wyceniane są na podstawie wagi, miary, koloru, struktury. Za jasne włosy płacimy więcej!

Skontaktuj się
Skup włosów dziecięcych

Jakie włosy skupujemy?

  • Skup włosów od 42cm
  • Włosy dziewicze (włosy farbowane po wcześniejszym uzgodnieniu)
  • Każda struktura włosów (proste, falowane, kręcone)
  • Odpowiednio ścięte i umyte 

Gdzie sprzedać włosy?

Skup włosów Ciechanów, Skup włosów Warszawa

Częste pytanie, jakie słyszymy to, gdzie można sprzedać włosy? Otóż jest wiele miejsc gdzie prowadzony jest skup włosów farbowanych, czy naturalnych. Nasz centrum pięknych włosów i ciała prowadzi skup włosów na terenie całej Polski. Są dwie możliwości: możesz oddać włosy osobiście lub wysłać włosy do naszego centrum. Zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz salon stacjonarny mieści się w Ciechanowie, gdzie na co dzień przyjmujemy nasze Klientki. Jesteśmy również dostępni w Warszawie – prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu. Dodatkowo oferujemy dojazd do naszych klientek w promieniu 100 km od miasta Ciechanów.

skup włosów długich

Jak sprzedać włosy? Zobacz proces skupu włosów

Zapraszamy do sprzedaży osobistej lub wysyłki.
Aby oddać włosy osobiście lub obciąć pod naszym okiem, należy wcześniej umówić się telefonicznie. Włosy należy podzielić na średniej grubości pasma, ciasno związać u nasady gumką (recepturką) i obcinać kilka cm powyżej wiązania.  

Uwaga! Włosy muszą mieć oznaczoną górę i dół (muszą być ułożone w tym samym kierunku). Nie można mieszać włosów z różnych głów.

Prosimy dołączyć podpisaną umowę.

Po odebraniu włosów ostatecznej wycenie przez nas i porozumieniu z Państwem, dokonujemy przelewu, bądź zwracamy włosy. 

Wysyłka włosów

Prowadzimy również skup włosów online. Skup włosów internetowy odbywa się następująco: Aby włosy zostały przyjęte do wyceny na odległość, należy uprzednio umyć je, nałożyć odżywkę, odcisnąć, rozczesać i pozwolić im wyschnąć naturalnie. Włosy musza być zabezpieczone na czas wysyłki. Prosimy ciasno związać każdy kucyk lub zapleść warkocz. Owinąć w papier lub woreczek, pamiętać ze włosy nie mogą rozsypać się!

Prosimy dołączyć podpisaną umowę.

Skup włosów cennik

Długość włosówCena (za kilogram)
41-50 cm2500-5000 zł
51-60 cm5000-7000 zł
61-70 cm7000-9000 zł
71-75 cm8000-9000 zł
powyżej 76 cm9000-12000 zł

*wlosy jasny blond +30% ceny 
**wlosy farbowane -50% ceny

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Naturalny efekt długich włosów!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami