Sprzedaż włosów

Sprzedaż włosów naturalnych!

W naszej ofercie znajdują się włosy na sprzedaż w surowych kitkach - gotowe do przerobienia pod każdą metodę (keratyna, ringi, tulejki, taśmy, clip in, peruka, itd.) oraz włosy na mini kanapkach (mini tape on). Minimalna długość sprzedawanych włosów to 30cm. Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność pożądanych przez Ciebie włosów.

Skontaktuj się

Jakie włosy sprzedajemy?

Zobacz co mamy w ofercie

Włosy słowiańskie - sprzedaż

Włosy słowiańskie

W naszej ofercie znajduje się pełna gama włosów słowiańskich klasy LUX. Są to włosy 100% naturalne, ludzkie, pochodzenia polskiego, ukraińskiego, rosyjskiego etc. Włosy te są sortowane pod kątem najwyższej jakości, struktury, długości i podobieństwa kolorystycznego. Następnie są wybarwiane na odpowiedni kolor i spinane w kitki o odpowiedniej gramaturze. Co najważniejsze – nie są pokrywane żadnymi ulepszaczami! Włosy te można kupić w dowolnej gramaturze i długości. O aktualną cenę należy zapytać w wiadomości.

Włosy dziewicze - sprzedaż

Włosy dziewicze

Włosy dziewicze są najbardziej wyszukanym towarem na rynku. Są to włosy niefarbowane, niepoddane żadnej obróbce chemicznej, ścięte z głowy od młodych osób i jedynie poddane procesowi oczyszczania. 

Każda pojedyncza kitka pochodzi z jednej głowy, co oznacza, że oczekiwania dotyczące długości czy gramatury są ograniczone. Stad też każda kitka wyceniana jest indywidualnie

Włosy te występują głównie w kolorach od ciemnego brązu do średniego blondu. Oczywiście zdarzają się „perełki” w postaci włosów jasny blond, jednak taki towar jest na tyle cenny, ze zwykle należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. 

Oferta specjalna!

W ofercie poza surowymi włosami, posiadamy także EKSKLUZYWNĄ LINIĘ włosów rosyjskich na MINI TAPE ON (mini kanapki). Jak na produkcje seryjną są to włosy o bardzo długiej żywotności, delikatne, proste lecz podatne, nie puszą się, nie kołtunią. Zaletą ich są także miniaturowe (2,8 cm), płaskie łączenia, niespotykane na rynku. 

Usługa przerabianie włosów

Nasze włosy możesz zlecić do przerobienia pod każdą metodę. Cena kalkulowana jest indywidualnie. 

Sprzedaż włosów cena

Wiele osób zastanawia się za ile można sprzedać włosy, ponieważ w internecie jest mało informacji na ten temat. Każde włosy mają inna wartość, skontaktuj się z nami, a odpowiemy Ci na każde pytanie.

Gatunki włosów

Zapoznaj się z naszą ofertą

Włosy dzielimy ze względu na strukturę i pochodzenie. Dzielimy je na struktury: prostą, falowaną, kręconą, podatną, lejącą lub porowata.
Najbardziej zbliżonymi do włosów Polek są włosy słowiańskie.
Na rynku występują także włosy rosyjskie, indyjskie, europejskie (azjatyckie), brazylijskie i inne.

Włosy słowiańskie

włosy sortowane, rozjaśniane lub farbowane.

Włosy dziewicze

Nie poddawane żadnym obróbkom chemicznym, niefarbowane, ścięte z jednej głowy.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz salon stacjonarny mieści się w Ciechanowie, gdzie na co dzień przyjmujemy nasze Klientki. Jesteśmy również dostępni w Warszawie – prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu. Dodatkowo oferujemy dojazd do naszych klientek w promieniu 100 km od miasta Ciechanów.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Naturalny efekt długich włosów!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami