Na czym polega metoda keratynowa?

Kategorie: Przedłużanie włosów

W salonie Imperium Hair&Body przedłużamy włosy metodą keratynową, która polega na połączeniu pasm włosów klientki ze specjalnie przygotowanymi wcześniej pasemkami włosów przedłużanych za pomocą zgrzewarki. Jest to usługa nieinwazyjna i bezbolesna, za to dająca cudowne i bardzo naturalne efekty.
Kapsułki, dzięki którym pasma łączą się są wykonywane ręcznie i starannie przez osoby, które nabyły potrzebne umiejętności na indywidualnych szkoleniach- jest to czasochłonne i trudne, a efekt pracy „od środka” zależy w 70% od poprawnie wykonanej kapsułki. W naszym salonie pracują wyłącznie osoby w pełni wykwalifikowane, aby każda Klientka czuła się bezpiecznie i była całkowicie zadowolona z wykonanej usługi.

Za każdym razem grubość i długość pasemek oraz kapsułki są dobierane indywidualnie do potrzeb każdej Klientki. Przed ich założeniem stare kapsułki wraz pasemkami są ściągane z naturalnych włosów klientki mechanicznie, z ogromną dokładnością i delikatnością- bez pomocy removera, który mógłby uszkadzać włosy. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że pracujemy tylko na kapsułkach najwyższej jakości.

Metoda Keratynowa pozwala na swobodne układanie większości fryzur, a także czesanie czy stylizowanie. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie pasma nawet do bardzo cienkich włosów, a w efekcie mocno je zagęścić.

Metoda jest innowacyjna i całkowicie bezpieczna!