Fryzjer ślubny

Wyjątkowe upięcia ślubne!

Ślub to z założenia najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety. W tym szczególnym dniu każdy element naszego wyglądu powinien być dopieszczony z największą starannością. Włosy są jednym z decydujących elementów całokształtu. Właściwie dobrana, sprawia, że będziesz wyglądać jak gwiazda filmowa! Fryzura ma być piękna, trwała i ma sprawiać, abyś czuła się w niej doskonale. Od tego właśnie jest Stylistka Fryzur Ślubnych! Czy chciałabyś warkocz ślubny, koki ślubne czy może wolisz proste fryzury ślubne?

Umów się na wizytę
fryzury ślubne długie włosy

Jak się przygotować?

Od dłuższego czasu Panny Młode stawiają na fryzury ślubne klasyczne, delikatne upięcia ślubne, podpięcia i fale. Modne są również fryzury ślubne z kwiatami, czy fryzury ślubne rozpuszczone. Włosy często ozdabiane są akcesoriami i dekoracjami do włosów. Panna Młoda przybywa do naszego centrum na fryzurę ślubna na czas, z umytą uprzednio głową (dnia poprzedniego), bez stylizacji, kucyków, kosmetyków, etc. Należy założyć luźne jasne ubranie. Dopiero po fryzurze, należy umówić się na makijaż (polecamy sprawdzone make-up artist).

Przygotowanie fryzury ślubnej, czy upięcia ślubnego trwa około 1,5-2h. Prosimy nie zapomnieć o dodatkach użytych przy fryzurze próbnej ślubnej.

Umów się na wizytę online!

Umów się na wizytę lub na konsultację online

Fryzury okazjonalne, komunijne, sylwestrowe, studniówkowe, karnawałowe i inne…

Każda fryzura jest wyjątkowa, dla każdej z Pań dobieram indywidualną stylizację. Wystarczy wcześniej poinformować mnie o zamierzonej inspiracji i wpaść na szybką konsultację. Sprawdzimy możliwości i umówimy się!

Dodatki do fryzury ślubnej

Niejednokrotnie, włosy Panny Młodej są niewystarczające do wykonania fryzury z inspiracji, z którą przybyła. Mamy na to radę! Dysponujemy szeregiem dopinek clip in w pełnej gamie kolorystycznej, które klientka może wypożyczyć lub zakupić. Panna Młoda nie musi także szukać dekoracji ślubnych do włosów, ponieważ dysponujemy dużym asortymentem, który przydaje się do upięć ślubnych! Najważniejsza jest tu kreatywność!

Fryzura próbna

Aby uniknąć niespodzianek, niedomówień i bezstresowo podjeść do tematu włosów na własny ślub, należy umówić się, z wyprzedzeniem około 1-2 miesiące, na próbną fryzurę ślubną. Na takiej konsultacji mamy odpowiednio dużo czasu, aby omówić Twoje propozycje, sprawdzić, czy są one właściwe i wykonalne, czy potrzebujemy dodatkowych ważnych składników fryzury, takich jak: spinki ślubne, diadem, korona, wypełniacz, włosy dopinane clip in (tzw. dopinki) itp. Zabieg taki trwa około 2,5h. Kosztuje tyle, co fryzura ślubna docelowa, a klientka ma obowiązek po kilku dniach poinformować stylistkę, o trwałości efektu i komforcie noszenia, oraz zadowoleniu wizualnym. Jeśli obie strony są zadowolone, zatwierdzamy projekt na ślub.

fryzury ślubne upięcia

Nasze pakiety

Panna Młoda ma możliwość wykupienia pakietu, jaki jest dla niej najwłaściwszy:

  • Fryzura Ślubna próbna + Fryzura Ślubna
  • Fryzura Ślubna z dojazdem (Panna Młoda plus 2 osoby), dojazd na terenie woj.mazowieckiego.
  • Fryzura Ślubna próbna + Make Up Ślubny Próbny + Fryzura Ślubna + Make Up Ślubny
  • Fryzura Ślubna + Make Up Ślubny z dojazdem (Panna Młoda plus 2 osoby na fryzurę i 4 osoby na make up).

Nic nie dopełni komfortu w tym najważniejszym dniu jak świadomość, że Twoja stylistka jest tylko dla Ciebie!

Przykładowe makijaże ślubne

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Naturalny efekt długich włosów!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami